Serwis klimatyzacji w Krakowie i Małopolsce

Nasz serwis obejmuje m.in.:

– czyszczenie wentylatorów, komory wymiennika i samego wymiennika,

– kontrolę prawidłowości odprowadzania skroplin oraz czyszczenie tacy ociekowej,

– dezynfekcję wymiennika i tacy ociekowej, sprawdzenie parametrów automatyki,

– czyszczenie kratek czerpni, czyszczenie kratek wyrzutni,

– sprawdzenie parametrów pracy urządzenia

Tak przeprowadzony serwis klimatyzacji w Małopolsce z Juka.pl daje gwarancję tego, że urządzenie będzie działać bez zarzutu i da komfort cieplny na długi okres czasu.

serwis klimatyzacji kraków
serwis klimatyzacji domowej kraków

Dlaczego warto zadbać o regularny serwis klimatyzacji?

Zanim sprawdzisz ofertę sprzedaży klimatyzatorów w Krakowie, musisz wiedzieć, że są to urządzenia, które nie tylko zapewniają właściwą temperaturę w pomieszczeniu, ale także oczyszczają je z kurzu i innych zanieczyszczeń. Dzięki temu osoby cierpiące na alergię mają znacznie większy komfort życia. Nowoczesne klimatyzatory mogą także dogrzewać mieszkania zimą. Jest to szczególnie ważne w pomieszczeniach z nieszczelną stolarką okienną lub w pomieszczeniach często otwieranych na zewnątrz, np. biurach na parterze, małych lokalach gastronomicznych.

Serwis klimatyzacji domowej w Krakowie jest szczególnie ważny, ponieważ pracuje ona w środowisku wilgotnym, które sprzyja rozwojowi grzybów, pleśni, ale może powodować także uszkodzenie podzespołów. Większość producentów klimatyzatorów uzależnia od tego uznanie reklamacji.

Naprawa klimatyzacji w Krakowie z Juka.pl

Zamówiłeś już usługę montażu klimatyzacji w Krakowie w Juka.pl? Świetnie! Wiedz, zatem, że systematyczny przegląd urządzenia i instalacji zapewnia bezawaryjne funkcjonowanie i cichą pracę klimatyzatora. Sprawna klimatyzacja to także mniejsze zużycie energii elektrycznej. Każdy opór na filtrze, nieszczelność instalacji, ubytek kondensatu chłodzącego powodują zwiększony pobór energii elektrycznej, a tym samym większe rachunki.

naprawa klimatyzacji kraków