POZNAJ NAS

Jesteśmy dumni, że możemy Cię gościć na naszej stronie internetowej i przedstawić naszą pasję oraz zaangażowanie w dziedzinie klimatyzacji. Nasza firma to miejsce, gdzie marzenia o komforcie i efektywności spotykają się z rzeczywistością.

Kim Jesteśmy?

JUKA PL Klimatyzacje została założona w 2022 r. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Jesteśmy firmą, która z nieskrywanym powodzeniem świadczy kompleksowe usługi związane z klimatyzacja. Nasz wizerunek budujemy w oparciu o wysokie kwalifikacje pracowników, wiedzę techniczną i doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Nasz zespół to pasjonaci branży klimatyzacyjnej, gotowi służyć Ci najlepszymi rozwiązaniami.

Nasza Misja

Naszym celem jest tworzenie przyjaznych, zdrowych i komfortowych środowisk dla naszych klientów. Działamy w pełnym szacunku dla środowiska, dlatego oferujemy rozwiązania przyjazne dla natury, które jednocześnie pozwalają zaoszczędzić na kosztach energii. Korzystamy z wysokiej jakości sprawdzonych produktów wiodących firm na świecie. Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. W odpowiedzi na nowe potrzeby rynku oferujemy nowoczesne rozwiązania ułatwiające korzystanie z klimatyzacji

Stanowimy zorganizowany zespół. Zlecenia wykonujemy na czas i zgodnie z

warunkami umowy.  Cechuje nas solidność, dobra organizacja pracy oraz terminowość.